| anonim_4396 a întrebat:

De ce persoanele timide sunt considerate ciudate, uneori chiar mai prejos decat altii?

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Pentru ca asta este cel mai mare "talent" al omului, toti care sunt putin sau mai mult diferiti sunt luati la... intelegi tu
Toti vad defectele celorlalti mai repede decat pe ale lor

4 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Pentru simplul motiv ca asa este!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cine spune asta?

| Vampiritza97 a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Majoritatea oameniilor :d, unii isi dau sema ca si persoanele timide sunt ca toate celelalte dar nu le sunt cunoscute capacitatiile, asta e trist sad.

| 5a a răspuns:

" Timiditatea - un defect al oamenilor mari, tupeul - defectul oamenilor mici. (Maurice Coyaud) "