| adela999 a întrebat:

De ce si-a schimbat prietenul meu parola de la facebook? amandoi am avut-o parolele unu de la celalalt si acuma si-a schimbat-o dintr-o data! sad

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Vai vai, cu intimitatea asta că dacă nu îți controlezi tu! bărbatul! nu o face nimeni așa că șht.

În ziua de azi (2015) sunt foarte multe cupluri care nu au încredere în anumite chestii ( pe baza relației).
Faza cu facebook-u e urâtă adică la ceea ce te referi tu, că și-o schimbă așa că bate vântu afară și n-are ce face. Mă lași? prostii.
Are de gând să își facă de cap și să stea să discute cu altele și să flirteze pe așa-zisul facebook n-are decât da măcar să îi spună asta, ei.
Nici mie nu mi-ar comveni să își schimbe parola deodată și nici să nu știu motivul adică totuși e ceva la mijloc.
În fine, fiecare nu părerile lui.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate vrea si el intimitate... nu vad scopul acestei invadari a intimitatii celuilalt, decat lipsa crancena de incredere

| suntserios a răspuns (pentru Δna):

Bai eu nu imi controlez barbatul ca sunt heterosexual asa ca prefer femeile. Controleaza ti tu barbatii... daca altfel nu ii poti tine langa tine asta e

| anonim_4396 a răspuns (pentru Δna):

Doar o persoana tampita sta sa dea parolele la tot ce are. Numai posesivii fac spume ca nu stiu toate parolele, o persoana normala are incredere in partenerul lui si nu trebuie sa le stie pe toate. Cati 12 ani ai? Vai de mine

| Gunoi a răspuns (pentru Δna):

Da țin să îți dau dreptate dar la mijloc sigur e vorba de o "fată" sau mai multe al motiv nu cred că există și ceea ce mi se pare că era bine totuși să comunice de ce s-a ajuns aici. Văd că sar hateri pe tine ce urât, dar cum ai spus și tu fiecare cu părerea lui
#bine zis #felicitări pentru răspuns #râmăi cum ești #ai grijă #succes

| Gunoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Bietul de tine să ști că eu cunosc persoane mult mai mari decât tine sau mine care procedează astfel și chiar au o relație fericită, dar evident stai să critici pe altu.
#vezi paiul din ochiul lui altu și nu vezi bârna din ochii tăi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gunoi):

De ce esti obsedata de "#"? nu m-am prins daca ai vrut sa pari mai jmechera sau inteligenta dar cu siguranta nu ai fost niciuna

laughing auzi la ea "hateri", mai copil copac astia ca "ana " sunt persoanele care te cauta in telefon, in geanta, in cu/r ca sa stie tot. dar ce pretentii am eu de la tine, du-te pe facebook ca acolo e de tine.

| Gunoi a răspuns (pentru anonim_4396):

În primul rând puteai să ai bunul simț de a-mi răspunde la întrebare, sau tu crezi că e retorică?
Folosesc semnul "#" pentru a exprima pe scurt idei sentimente,.Nu vreau să dau nici o impresie pentru că impresiile se crează în realiatate nu în spatele unui monitor.
Pretenții ar trebui să ai în primul rând de la tine nu din partea celorlalți, în plus fiecare cu părerea lui nu trebuie să te "cobori" pentru a da replica unor persoane care tu le consideri "insignifiante"

| Δna a răspuns (pentru anonim_4396):

Controlează-ți limbajul că nu ai mâncat din farfurie cu mine ca să mă numești "copil copac" ( probabil nici tu nu ştii ce înseamnă acest cuvânt -copac- dar totuşi îl foloseşti). Facebook-ul e o totală pierdere de timp, nu înseamnă că îl caut şi în fund, telefon, geantă pentru cultura ta personală. FACEBOOK-UL distruge atât vieţi cât şi caractere, relaţii şi aşa mai departe. Adică eu am încercat să spun că e clar că e ceva la mijloc nimeni nu îşi schimbă deodată fiindcă afară ninge sau altceva, ca să ştii şi tu dom'le.

Totuşi limita bunului simţ lipseşte foarte mult la tine, ar trebui să îţi revizuieşti comportamentul.

| Δna a răspuns (pentru suntserios):

Pot ţine lângă mine un bărbat stai tu calm, că am o relaţie destul de lungă şi fericită faţă de tine care nu ştii ce înseamnă aia "relaţie".
Dacă voi băieţii vreţi să staţi cu mai multe puteţi să o spuneţi şi în faţă nu să apară lucruri de bănuit, apropo suntem în 2015 dacă nu ştiai.

Un bărbat nu îl ţii cu forţa lângă tine, de aceea e bine să spuneţi adevărul nu să îi răniţi pe cei din jurul vostru ( şi mă refer în general, dar tu dacă eşti mult prea "deştept" şi nu ţi-ai fi dat seama că la general mă refeream eyact ca în primul răspuns care l-am dat e fix problema ta ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Δna):

Bunul simt il pastrez pentru oamenii care merita, care dau dovada ca merita.

| suntserios a răspuns (pentru Δna):

Clar, esti o obsedata de control, paranoia si posesiva. Mi e mila de barbatul ala caruia ii controlezi facebookul

| Δna a răspuns (pentru suntserios):

Vai vai, cu intimitatea asta că dacă nu îți controlezi tu! bărbatul! nu o face nimeni așa că șht.

În ziua de azi (2015) sunt foarte multe cupluri care nu au încredere în anumite chestii ( pe baza relației).
Faza cu facebook-u e urâtă adică la ceea ce te referi tu, că și-o schimbă așa că bate vântu afară și n-are ce face. Mă lași? prostii.
Are de gând să își facă de cap și să stea să discute cu altele și să flirteze pe așa-zisul facebook n-are decât da măcar să îi spună asta, ei.
Nici mie nu mi-ar comveni să își schimbe parola deodată și nici să nu știu motivul adică totuși e ceva la mijloc.
În fine, fiecare nu părerile lui.

| J0B0MAT a răspuns:

Pai vrea sa nu mai poti vedea tu tot ce are el pe acolo.Ar fi bine sa ti-o schimbi si tu.

| Romb3r a răspuns:

Probabil ai vazut ceva ce nu trebuia pe contul lui si nu vrea ca experienta sa se mai repete.