| marianamay a întrebat:

De ce unii barbati poarta un inel la degetul mare?

Răspuns Câştigător
| miya a răspuns:

De obicei baietii sau barbatii ce adopta stilul mai rebel/ rapp porta un fel de verighete mai late de obicei cu un mesaj pe ele la degetu mare

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Roackerii in general.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Ca sa fie Cool de accea. Ei se gandesc ca daca poarta un inel o sa fie cool sau daca isi iau pantaloni din aceea care se poarta asa mai jos :-s ei se gandesc ca o sa fie mai cool. Desi la unii numai gura e de ei. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| bigboss23 a răspuns:

Probabil vor sa para mai interesanti, mai ales cei cu ghiuluri de aur sau mai stiu eu ce. happy Depinde de fiecare ce vrea sa arate prin faptul ca poarta un anume inel.