| anonim_4396 a întrebat:

De ce vad ca o persoana este activa pe insta iar altii spun ca persoana respectiva nu e activa? Mi s-a intamplat de mai multe ori.

2 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Insta-ul nu este cel mai precis cand vine vorba de statusul de on/off.

| PaulGabriel32 a răspuns:

E un anumit timp (mai exact 30 min) in care insta te tine on, si depinde de sistemul de operare ( Android, pc, iphone) si setarile pe care le faci ( economisire date etc) acel timp poate fi scurtat la 0 sau peste 30 min.