| Violent a întrebat:

De cite puncte sau cite funde am nevoie ca sa fiu expert pe TPU? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Ca să expert TPU, nu ai nevoie de un număr fix/maxim de puncte sau de fundițe.
Trebuie să dai peste 500 de răspunsuri folositoare/inteligente, să nu jignești pe nimeni, să nu provoci scandaluri.
Pur și simplu trebuie să respecți regulamentul.

Toate cele bune!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU, nu conteaza numarul de puncte sau de raspunsuri castigatoare, ci calitatea raspunsurilor(castigatoare sau nu).