| pitikDEn a întrebat:

De fiecare data cand ma duc la pensat (cu ceara) ma irit si tine cam 4 zile, cum pot scapa de iritatie? De fiecare data ma dau cu tot felul de crème (am incercat si cu antibiotic) si tot se irita. Ce-as putea face?
PS:fundita daca functioneaza metoda.

Răspuns Câştigător
| MadaMadalici a răspuns:

Heey cred ca solutia este sa nu te mai pensezi cu ceara si sa sa ii spui cosmeticienei sa te faca cu pensata, rezultatele sunt aceleasi.Pe mine ma face cu penseta si iritatia tine maxim 15 minute. 4 zile este foarte mult+ arata inestetic.

1 răspuns:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele.