| Anaasstasssssiaa a întrebat:

De la purtatul ochelarilor tot timpul parca nasul meu s-a modificat, in special spre vârf parca este mai gros și ma deranjează asta. Ce as putea sa fac? Doar cu rinoplastie o sa fie ok? Precizez ca am 17 ani

4 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Nu am mai auzit sa ti se modifice nasul din cauza ochelarilor. Eu port de 6 ani aproape si nu se vede/simte nicio diferenta. Poate ti se pare. Cere si parerea cuiva care te cunoaste de multa vreme.

| Roberrt21 a răspuns:

Practici un sport? Este posibil sa fie vorba de o ruptură a piramidei baza pe sau o fractură.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru Roberrt21):

Nu practiccrying

| Roberrt21 a răspuns (pentru Roberrt21):

Piramidei nazale *