| M4d4lin4 a întrebat:

Hey! De curand sunt cu un baiat mai mic ca mine cu jumatate de anhee hee Si, ieri un fost iubit fost de servici pe scoala, 2 ani l`am iubit incontinuu, acum dupa un an imi spune daca vreau sa ma impac cu el, mai tin la el cat de putin. si cel de acum nu pot spune ca`l iubesc, dar este o atractie mare... Ce asi putea face? Help! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Bombonikzi a răspuns:

Ascultati inima. Vezi pe cine placi mai mult. Vezi cu cine te intelegi mai bine si incearca sa alegi corect, sa nu iti para rau ma tarziu ca ai ales gresit.Gandeste-te bine. E greu sa alegi. Dar de ce te-ai despartit de fostul tau iubit? Ce s-a intamplat? Eu zic sa te gandesti bine ca sa nu faci un pas gresit si dupa sa regreti. Sper ca te-am ajutat.Noroc!

8 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

Trecutu' e trecut.
prezentu' conteaza acum.:d
daca te'ai despartit de el inseamna ca nu te merita.
ramai cu actualul. si eu am avut un iubit mai mic ca minetongue
succes>:d

| カルメン a răspuns:

Din moment ce v-ati despartit(este vorba de exbig grin) a-ti facut acest lucru dintr-un motiv anume...eu zic ca sa-ti continui relatia cu cel care esti acumbig grinhappy

| M4d4lin4 explică:

In primul rand multumesc la toti; x. Cu ex-ul am hotarat sa ne despartim, nu a fost o cearta, dar stiu ca tinea la mine. poate vrea sa ia totul de la capat straight face, am vorbit si cu prietenul lui cel mai bun, si a zis ca nu merita actualul sa fiu cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum te gandesti ce ar fi sa va impacati?
dar CE O SA FACI cand vine vremea iarasi sa va certati? thinking
Gadeste-te bine draga mea. poate o sa fie ceva frumos cu actualul. Mai fetelor, voi in loc sa mergeti inainte, mergeti tot inapoi.
Sfatul meu este sa ramai cu cel cu care esti acum. poate te vei indragosti de el si va iesi ceva frumos
Numai bine :*.

| deidi13 a răspuns:

Nu da inapoi ca dupa o sa te doara, ca pozte vine sentimentul ala ciudat de al place pe cel cu care esti acum si el nu o sa mai vrea si tot u vei suferi gandeste-te bine bine la ce facibig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| laurette a răspuns:

Daca inca mai ti la fostul merita sa ii mai dai o sansahappy

| UnderWorld a răspuns:

Si daca te-ai impaca.crezi ca ar fi frumos fata de actualul iubit? tongue

| UnderWorld a răspuns:

Bai nah... ce sa zic lavynya 1999 cred ca are dreptate.gandeste-te bine. Bafta :*