| Miha.Ella. a întrebat:

Deci am cunoscut un baiat acu vreo 2 luni.De cateva saptamani[2] suntem impreuna, pe 26 august e ziua lui si as vrea sa ii iau un cadou dar problema este ca nu stiu ce.crying.
As vrea sa ii iau ceva care sa ii ramana amintire toata viata dar nu stiu ce.
Ce mi-ai recomanda?
[PS face 17 ani big grin]

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ceva personalizat... o cana cu un mesaj haios, un tricou cu o poza cu trupa lui preferata, o poza cu tine intr-o rama mai speciala, o perna pe care sa imprimi o poza cu voi doi, o felicitare haioasa.NU te costa mai mult de 50de lei.Succes si LA MULTI ANI IUBITULUI!

| cotton a răspuns:

O bratara micuta de argint.nu poti sa dai gres cu asta happy