| LoveForShania a întrebat:

Deci am iphone 4s si mi-am bagat usb'u in laptop sa-mi bag poze de pe iphone pe laptop si cand deschid fisieru'ala cu Apple Phone nu e nimic nicio poza nimic.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Intra in iTunes (il descarci de pe http://www.apple.com/itunes/download/).Iphonul nu este ca celelalte telefoane sa intri in el din my computer iar dupa aceea sa transferi date, ii trebuie ori programul Itunes cu care poti face chestia asta ori alte programe care nu sunt facute de cei de la Apple.