| adelaadelaadela a întrebat:

DECI:CITITI PANA LA CAPAT DAU FUNA! Ce pot face sa ma ingras? mie nu mi se pare ca sunt chir asa slaba, ci potrivita dar familia spune contrarul. Fac mult sport si mananc mult dar sanatos. De sarbatori am incercat sa mananc carne grasa dar mi s-au intors matele pe dos :-&. Am incercat de toate, mananc 3 mese principale pe zi si o gustare, unadin mesele principale o iau la miezul noptii! Si tot nu ma ingrassad un sfat VA ROG!happy

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Din cate vad eu, esti ok.e si normal daca faci sport sa arzi caloriile si sa nu te ingrasi.lasa-i pe aia din familie sa se angrase.cum am zis, esti ok

13 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Asa imi zic si mie.NU te ingrasa ca vor ei.Vei avea timp sa te pui pe tine.NU te stresa cu asa ceva.Altii incearca din greu sa slabeasca si tu ce faci?laughing.Eu zic sa nu incerci nimic.Asa sunt rudele.Ori esti prea slab ori prea grasoh go on

| adelaadelaadela explică (pentru ComatoseWine):

O merci mult.
P.S.: esti fata sau baiat?

| adelaadelaadela explică (pentru ComatoseWine):

Apropo te-am adaugat ca prieten happy

| adelaadelaadela explică:

FunDa* scuze big grin

| m97 a răspuns:

Incearca sa mananci multe dulciuri.Nu stiu daca e foarte sanatos dar te pot ajuta.

| adelaadelaadela explică (pentru m97):

Deja fac asta! am fost aproape de diabet. am incercat deja totul si nu ma ingras!

| adelaadelaadela explică (pentru m97):

Dap... sunt aproape diabetica.

| bety18 a răspuns:

Ia vitaminte, si du'te la un doctor, te poate ajutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te-er ajuta daca ai manca mai des si puti, dar sa stii ca unii oameni care sunt slabi nu se ingrasa orice ar face

| adelaadelaadela explică (pentru anonim_4396):

Oooooooooo ai dreptate se pare ca sunt printre ei!

| papushyka_5572 a răspuns:

Maninca de la fast food big grin

| adelaadelaadela explică (pentru papushyka_5572):

laughing dap e si asta o idee. mai mananc din cand in cand. dar tot nu mergeeeee... condamnata sa nu ma ingrasbig grinlaughing