| madycumada a întrebat:

Deci este un baiat mai mare decat mine cu 3 ani si am vorbit de vreo 3 ori pe mess dar lucruri absolut banale. Am trecut pe langa el de vreo 2 ori cu fetele si se uita intruna la mine si eu la el. Ce inseamna acea privire? Sincer nici eu nu stiu ce am inceput sa simt pentru el deoarece cand il vad am numai fluturasi in stomac.

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

He he...paremi-se ca cineva se indragosteste.
Si daca e mai mare cu 3 ani, ce?
Nu te grabi ca s-ar putea sa strici...
Ai rabdare, incepe sa vorbesti din ce in ce mai des cu el, daca nu bate el apropo-uri subtile, bate-le tu, si ce daca esti fata?
Bafta si tine-ma la curent!

4 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar oricum nu te poti baza pe asta. Baietii sunt foarte greu de citit. Dupa ceva timp, in functie de faptele lui, o sa-ti dai tu seama.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Cineva e In Love, cumvaaa?smug
Deja ai fluturasi in stomac, mai mult ca sigur il placismug
Printr-o privire baietii pot exprima mai multe lucruri, asa ca nu vreau sa-mi dau cu parerea aiureabig grin
Vorbeste mai mult cu el pe mess! Da-i de inteles ca il placi si vezi ce iti zice si el.Atunci cand treci pe lanag el, zambeste-i, flirteaza cu el. Un simplu "Buna!"din partea ta il poate face sa-si dea seama ca il placi!
Sau de ce nu-i propui o iesire la un film, un suc ceva? Asa o sa fiti doar voi 2 si poate face pasul mult asteptat si te intreaba daca vrei sa fii cu elsmug
Succes cu tipu':*!

| Reew a răspuns:

Sigur il placiwinking! Eu zic sa-l intrebi daca are ochi pentru. o fata si daca nu l-ai putea intreba daca ar putea avea macar un singur ochi pentru. o fata ca tine si daca spune ca da si daca ar spune ceva si mai dragut cum ar fi sa spuna ca are o infinitate de ochi pentru. o fata ca tine, iar tu ai puteasa-i zici ca si tu ai putea avea un "oarecare" interes pentru. un baiat ca el, iar dupa vezi ce se intampla :->.

| kannichiwa a răspuns:

Sincer eu as intra in vorba cu el... noroc