| IuuxxI a întrebat:

Deci. Iara mi-a fatat cateaua
De data asta mi-a fatat intre lemne. Si nu stiu cm sa-i iau de acolo. Ca mi-e frica sa iau lemnele pentru ca s-ar putea sa cada pe ei si s-ai omoare. ca sunt multe lemne puse unul peste altul si nu stiu ce sa fac. Cum sa-i iau? Va rog ajutati-ma repede. Am nevoie de raspuns azi... Funda celui mai bun rapsuns!

Răspuns Câştigător
| Lori34 a răspuns:

Pai nu stiu dar cred ca ar ajuta sa chemi un adult ceva sa te ajute sa iei lemnele iar daca nu incearca daca poti sa iei cateii nu lemnele dar cu mare grija sa nu ii ranesti sau daca nu poti nici cateii sa ii iei nu stiu cum ai putea sa ii iei dar incearca si sa nu ii ranesti sau poate ii ia cateaua singura de acolo ca eu chiar nu stiu cum sunt lemnele asezate deci nu cred ca te pot ajuta dar inceca una din variantele care ti le-am spus.