| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Deci imi place de un baiat si el ma place. Este o problema eu am 14 el are 19. Este vecinul meu, parintii il cunosc, insa spun ca este prea mare, in privinta asta sunt foarte de acord. Vreau sa intelegeti ca nu se gandeste la o relatie sexuala sau ceva de genul. Chestia este ca invat bine, parintii au pretentii de la mine si eu nu pot sa o dau in bara. Mamei nu -i place familia lui
( mama si tatal baiatului nu s-au inteles mereu), el este cuminte, adica nu e un.,, nebun ", mama are incredeare sa ma lase cu el. Dar din cate mi-a spus ea mie nu e baiatul la care se astepta pentru mine. Ce sa fac in privinta asta, nu sunt hotarat nici cu respectivul baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de "cuminte" ar fi are nevoie si el pana la urma sa isi satisfaca nevoile. Nu exclud faptul ca nu te-ar putea avea pe tine si pe inca una. Nu cred ca ar fi interesat sa tina relatii sexuale cu o minora. Poate nu este totul legat de sex si o sa incepi sa sari dar nu prea o sa mearga ceva intre voi doi. Nu vad cum... alta era treaba daca tu aveai 20 si el 25. De distrat ar fi chiar ok, tipul(sa mai discutati, plimbati) dar o relatie?! mai gandeste-te.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate nu ar fi bine cu o relatie! Mrs m-a ajutat mult sfatul...

4 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Eu spun ca sunteti potriviti unul pentru altul

| yumary a răspuns:

Eu zic sa incerci...ce poate merge prost big grin.De scoala oricum o sa te ocupi nu cred ca o sa te traga in jos cu notele sau ceva.
Daca chiar simtiti afectiune reciprocawinking incercati sa aveti o relatie

| imc3333 a răspuns:

Vorbeste cu baiatul si vezi daca se merita sa iti impui punctul de vedere in fata parintilor tai si daca se merita sa ramai in urma cu scoala si tot ce ai acum happy daca simti ca merita, incearca sa-i explici mamei ca daca iti faci un prieten asta nu te va opri din invatat, plus ca il cunoaste, nu ar trebui sa se ingrijoreze ca poti patii ceva happy