| denisFlafi a întrebat:

Deci...in pauze la scoala e boooring, si daca puteti sa imi spuneti ce faceti voi in pauze thinking sau ce as putea face sa fie mai distractiv pe frigu asta yawn. cel mai bun raspuns=funda :*happy!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Toate raspunsurile de mai sus sunt bune, numai al tau nu. Dupa ce termini o ora care inseamna ditamai durere de cap ai nevoie de odihna intelectuala nu sa te bagi ca tocilarul cu mutra-n caiete si sa tocilezi acolo.
Plus ca omul vrea distractie, iar daca tu gasesti ceva distractiv in a-ti face temele eu ma impusc in cap,... de 2 ori chiar.

OnTopic: Sugestia mea este sa faci ce-ti spune inima, daca inima vrea o tigara, atunci da-i una, daca vrea o p---a atunci cauta si da-i una. Spune bancuri cu colegii, trage o fuguta la birt-ul din apropiere si bea o cana de vin fiert, e foarte revigoranta.

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Asta depinde si de ceea ce iti place sa faci de obicei, de cum esti tu in general. Mie, de exemplu, imi place sa citesc (am aproape intotdeauna o carte la mine, pentru pauze si pentru o eventuala ora pe care nu o facem) si sa ascult muzica la mp4. Asta este "distractiv" pentru mine, dar pentru tine se poate sa nu fie sau sa fie chiar opusul. Dar eu cam asta fac happy.

| Ramo80 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa-ti faci temele cat apuci. In felul asta, acasa vei avea mai mult timp pentru tot ce vrei sa faci.

| denisFlafi explică (pentru Supps):

Toate raspunsurile au fost destul de bune, dar al tau cel mai bun. Sunt cam inima clasei intotdeauna sunt in centrul atentiei. Discut cu ceilalti, rad [ff mult sa precizamblushing] si am prietena[aceasta informatie e pentru baiatul cu primul raspuns]. Dar vroiam ceva neobisnuit, care nu faci in fiecare zi, dar oricum va multumesc!

| Ramo80 a răspuns (pentru Supps):

Iar sfaturile tale sunt "excelente"! Daca astea sunt sfaturile ce le-ai da si copilui tau, ar fi bine sa nu faci! Nu spun ca raspunsul meu era legat de distractie dar al tau...e aiurea rau! Nu sunt impotriva distractiei in pauze, a relaxarii, dar ce spui tu e pe dos rau! Nu meritai fundita, poate o bulina neagra ca la gradinita, raspunsul tau cam asa seamana!

| Supps a răspuns (pentru Ramo80):

Toate raspunsurile de mai sus sunt bune, numai al tau nu. Dupa ce termini o ora care inseamna ditamai durere de cap ai nevoie de odihna intelectuala nu sa te bagi ca tocilarul cu mutra-n caiete si sa tocilezi acolo.
Plus ca omul vrea distractie, iar daca tu gasesti ceva distractiv in a-ti face temele eu ma impusc in cap,... de 2 ori chiar.

OnTopic: Sugestia mea este sa faci ce-ti spune inima, daca inima vrea o tigara, atunci da-i una, daca vrea o p---a atunci cauta si da-i una. Spune bancuri cu colegii, trage o fuguta la birt-ul din apropiere si bea o cana de vin fiert, e foarte revigoranta.

| nesuferit a răspuns:

Stai pe hol si cauta femele, bagate in seama cu ele, vezi tu, faci glume, razi la ele sa nu te simti prost happy

| Aliiinuuus a răspuns:

Asculta si tu muzica, barfeste cu aia din clasa, fumeaza thinkinglaughing)

| Hated a răspuns:

Pai sa vedemthinking Un prieten de al meu se da cu usa pe scari love struck. Am incercat si eu laughing. E foarte funny. Altcevathinking, pai umbla cu colegii din clasa care sunt mai de " gasca ". Nu sta singur, fa-ti mai multi prieteni, plimba-te cu ei. Gasesti ocupatii, stai la o barfa, la o bere, o tigare smug. In functie de ce iti place tie. Have fun!

| mafio0 a răspuns:

Eu mergeam la baut happy

| raducux a răspuns:

Fa-ti o prietena si stai cu ea in pauze laughing)

| Piticot09 a răspuns:

Sincer ai putea sa iesi si afara.cu colegii.sau daca nu.stai in clasa.vorbiti, va jucati diverse jocuri gen "Adevar si Provocare". poti face destule lucruri. vorbeste cu colegii.gasiti un subiect comun.si discutati happy. repet. poti face multe lucruri.acum depinde de tine.Bafta!:*