| 1ydy4 a întrebat:

Deci, mi-am taiat unghiile si vreau sa plic o oja potrivita unghiilor mici, ce culori imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Negru, rosu, grena, albastru inchis, etc.culori vesele sau care sa-ti scoata in evidenta mainilewinking succes

| Cindy_9809 a răspuns:

Roozzzzz laughing sau alb thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu arata superb la unghiile mici sau fale galbene si deseneaza fete zambitoare cu negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai unghiile mici, alege o oja in nuanta pielii care le arata mai mari. Fereste-te de culorile tari.
In cazul in care ai unghiile late, aplica oja doar pe centru, lasand libere extremitatile. Unghia va parea mai lunga si degetele mai fine.