| publicname a întrebat:

Deci vreau sa arat tuturor ca am fite cumsa fac asta? multumesc

Răspuns Câştigător
| deejayra a răspuns:

E ca si cum ai spune:"Vreau sa fiu prost, ma ajuta careva?"

21 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aoleu...asta m-a făcut să zâmbesc.happy
Why on earth would you like something like that?
Dacă vrei fiţe, îţi place să fii şi bârfit(ă)

| User a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor
E greutongue Daca vrei fite, iti dau eu. 2 sute de mii kilutongue

| Marii a răspuns:

Voi va tampiti pe zi ce trece. straight face

| viatadecacatt a răspuns:

Hai sa-ti povestesc.
Am eu una cu fite la scoala.merge a dracu cu tatele alea-n fata si cu nasu pe sus.se crede maare jmechera ea, buricu pamantului. Dar toata lumea o uraste si isi mai ia bataie asa cateodata.mai bine fii ceea ce esti si nu incerca sa"ai fite" pentru ca nu te vei mai intelege cu colegii, prietenii, te vor uri
Oricum, nu cred ca ai mai mult de 10-11 ani

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deci tu zici ca ai deja fite. dar nu ti le vede nimeni?!laughing e penibil fato/baiete!

| just|breathe a răspuns:

Nu mai trebuie sa faci nimic. Drumul acesta e foarte usor, mai usor decat ti-ai putea imagina.

Răspuns utilizator avertizat
| mistikk a răspuns:

Prin intrebarea asta deja arati...straight face

| shawnee a răspuns:

De-acord cu Raul9004 (:

| publicname explică:

Ciocu mic daca habar nai

| publicname explică:

Vreau fitzEEEEEEE

| publicname explică:

Decat emo mai bine fitawinking

| Me,myself & I a răspuns:

Nu stiu cum sa spun dar mie nu-mi plac persoanele fitoase, fii tu insati si asa poti iesi in evidenta, prin unicitatea ta. tie iti plac persoanele care se dau mari si sunt increzute si fac orice numai ca sa iasa in evidenta?phbbbbt

| dada_2571 a răspuns:

Stai linistit(a), din cate vad, ai o gramada de 'fitzeeeeee'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa par, mai destept. ca si tine. o sa urmaresc raspunsurilesi sfaturile. dar si daca reusim...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitpoi sa stii ca nu e o idee buna sa fi o increzuta, dar poti sa porti haine de firme, sa nu vorbesti cu nimeni(numai cu gasca ta) si sa iti dai aere! succes, da nu-i o idee buna! paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tu deja destule,, fite``, si stai linisti/a, ni le-ai aratat...si bine zis paul27 rolling on the floorrolling on the floor, dar eu una nu i-as vinde nimic...sa-l/-o lasam sa gandeasca cum sa arate ca este un copilas fara pic de cap rolling on the floorrolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti dau eu ca am si de vanzare... da le dau scump nu cred ca iti permiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mine zic mai toti ca am fite =]]]]
Si i.am intrebat care sunt alea:
1. Ca mie nu imi place lucrul ala ca e verde si eu vreau roz
2. Ca eu nu umblu cu aia ca se imbraca urat.
3. Ca eu azi ma vad frumoasa/urata
Si sunt multe si nici nu pot sa ma schimb=] Asa ca fi tu insati! =]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrey fite? Aualeu.mai bine nu! Sincer. cui ii plac fetele cu fite? Stiu o fata cu multe fite si aproape toate fetele si toti baietii o indisplak...Deci. mai bine fara! ok? Paa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta nu e un lucru destul de bun.