| DoarEu_7318 a întrebat:

Deci vreau sfaturi!sadsadsadsad

sa incep eu am un prieten adica am avut in fineoh go on

deci sunt ca el de la revelion si el sh ca fostul meu prieten erau dusmani
si fostul meu prieten imi tot zicea ca el ma inseala si nu stiu ce da eu nu il credeam logic pentru ca ma gandeam ca minte deoarece erau dusmanichatterbox
si
sad
in dimineata asta pe la 6 imi trimite prietenu meu mesaj...anca te rog scuzama da aseara am facut o greseala
l-am intrebat ce greseala mi-a zis ca so sarutat ca o fata
despre care mi-a povestit de ea sh mi-a zis ca o ramas doar amici...
si i-am zis deci i adevarat ce mi-a zis fostul meu prieten sh el o zis ca se pare ca da
sh i-am spus deci el si-o atins scopu(fostul meu pr vroia sa ne desparta)
el o zis ca sa fac ce vreau ca relatia noastra
el imi zicea ca ma iubeste si nu stiu ce...
eu i-am zis sa aleaga intre mine si ea
sh mi-a zis ca imi zice disearasad
eu m-am enervat cand am vazut ca se gandeste
pe langa ca eu i-am trimis 5 euro ca sa ma poata suna ca el zicea ca nu are centi ca sa ma sune
asta so intamplat sambata seara
acum ma gandesc ca o sai cheltuie ca cealalta
mno sh l-am sunat dimineata si mi-a zis ca ma suna el mai tarziu ca nu mai putea de somn ca nu o dormit toata noaptea si nu stiu cek o fost la club

acum astept sa ma sune

nu stiu ce sa faqstraight face
sa-i dau papucii?
merita sal iert
eu il iubesccrying
da se pare ca el nu prea

nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

NUU! gril.mai sunt 100000 de baieti dragutsI in lumea asta.Si incerca sa nu mai pui suflet, ca sa nu plangi. Un alt tip o sa te faca sa il uiti.Iti garantezwinking

| Larisa_5235 a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat nu iti mai spunea ca te-a inselat fiindu. i teama sa nu te piarda.eu cred ca a recunoscut sa te faca pe tine sa te desparti de el.crede.ma am trait. o pe pielea mea.am fost in aceeasi situatie. mi-a recunoscut c a sarutat. o pe una, iar eu l.am iertat, si dupa o luna d zile a zis ca nu mai vrea sa fim impreunabig grinlasa. l si cauta pe altcnv.nu te meritawinkingsi chiar daca vei suferii la inceput o sa. ti treaca si o sa. ti dai si u seama dupa ca intr.adevar nu a meritat

happy