| Maruskaaa a întrebat:

Dintre pariori, cand bagi o combinatie de exemplu ca ies 2/5 meciuri, daca ies 3 sau 4 mai iese biletul sau trebuie neaparat 2 meciuri. Cineva mi-a zis ca acolo unde baga el de ex daca baga 7/10 si ies 8 sau 9 tot castiga biletul
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Probabil joaca la PublicBet.dar nu castiga toti banii care ii are pe bilet, castiga doar bonusul! de exemplu am 10 meciuri, castig de 200 de milioane.automat pe bilet voi avea bonus dde 20 de mil (10%) pe care il voi lua daca imi ies cel putin 8 meciuri din alea 10...intelegi?