| ForeignO a întrebat:

cryingDoamne crying

Azi am mers la patinoar, in jurul orei 12-13. Pe la ora 13:45 a venit un baiat dragut:X:XEra imbracat intr'un hanorac rosuuu:X A mai venit cu 2 fete. cred ca erau surorile lui. oricum erau gemene. Daca sunteti din Braila si ati fost la patinoar azi sau macar il cunoasteti pe tip va rog spuneti'mi! Chestia e ca ...ne'am privit unul pe celalat si a fost asa de minunat:X:X:XAu fost multi baieti in rosu dar el. el era blond :X si cu 2 fete (gemene) cu el ::X

Oricum chiar daca nu il cunoasteti ...pteti sa'mi dati un sfatbig grin Ce sa fac ca sa dau de el? El s-a uitat la mine ...si eu la fel. poate ca v'a fi acolo sptamana viitoare la aceiasi orasad Sa ma sfatuiti va's ruga pentru ca nu mi'l pot scoate din mintecrying

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Treci mereu pe acolo de fiecare data cand tii se iveste ocazia.
Cine stie poate o sa-l revezii.
Succes si sa ne spui daca l-ai intalnit.

Aaa si daca-l revezii nu mai il lasa sa-ti scape.Stai de vorba cu el, cauta motivebig grinsi face-ti schimb de numere de tel. sau id-uritongue
pupzkiss

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Parca iti placea alt baiat, tot de la patinoar. Acum cateva saptamani erai innebunita cum sa-l cuceresti. Cine sa va mai inteleaga?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am fost si eu adolescenta si inca imi amintesc cum era. Dar niciodata n-am fost atat de schimbatoare, sentimentele au fost intotdeauna importante si stabile.

| fluturas a răspuns:

Sorry nu sunt din braila sad
dar mai mergi la patinoar sau prin alte locuri dragute din braila love struck love struck
daca e sa fiti impreuna cu siguranta il vei vedea love struck :* kiss

vai ca mi-ai amintit si mie de unu blond crying care avea o geaca rosie love struck kisshee heehee hee
sper ca o sa-l mai intalnesti kiss bafta!winking kiss

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dragostea asta...love struck
Mergi mai des la paninuar happyPoate il vei mai vedea pe acolo big grin

| StaRmAgiC a răspuns:

@brigaela o colega de-a mea e asa schimbatoarestraight face
zice ca azi iubeste un baiat maine, poimaine ca nu-l mai iubeste si ii place de altulstraight face
Si pe mine ma uimeste dar m-am invatat cu ea asa cum este:-J
Fiecare diferim de la om la om.
E de apreciat sa tii la o singura persoana dar sunt unii care isi schimba anumite "sentimente" daca asa se numesc la acele pers. ca pe niste ciorapiihee hee

| ForeignO explică:

Oh.Brigaela ...Baiatul acela pur si simplu nu mai este intresat de mine sad Iar e adolescenti. nimeni nu ii intelege...

| Dediii. a răspuns:

Da! Mergi la patinoar cat de des posibil. Si cand o sa dai din nou de el. intra in vorba cu el, intreaba'l chestii banale gen: "nu stii cat e ceasul?" si apoi "cum te cheama?" si o sa va imprieteniti.

| Adela_9686 a răspuns:

Mergi la patinoar de cate ori ai ocazia, si nu il mai lasa sa-ti scape, sa ne spui ce ai facut

| maariaan a răspuns:

Hehe ce frumoasa e viata uneori si mai ales atunci cand esti mai micut big grin Sper sa te mai intalnesti cu iubirea ta "secreta" si-mi pare rau ca nu te pot ajuta. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la patinoar de cate or ai ocazia, este imposibil sa nu-l mai intalnesti.

| Adeellee a răspuns:

laughingnu comentez nimic:-|