| HoraTVshow a întrebat:

Doresc si eu cateva pedepse care sa nu fie dure, repedeee.

6 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Mananca un limax!, glumeam. Incearca sa mananci 7 mere. Ideea ar fi sa mananci un numar de mere incat sa te doara burta, dar sa fii si capabil sa le mananci pe toate.

| HoraTVshow explică (pentru Apokales):

Copile ai ceva...

| Apokales a răspuns (pentru HoraTVshow):

Scuze, dar credeam ca vrei pedepse decente. Imi plac food challenge-urile, si na, m-am gandit ca ar fi in regula.

Răspuns utilizator avertizat
| răspundtot a răspuns:

Spală vasele, fă curat, fa-ţi temele... Bănuiesc că vrei pedepse pentru copilul tău. În caz de iubită : Sugi... În genunchi fă

Răspuns utilizator avertizat