| Ele3949599595 a întrebat:

După cât timp după durerile de burta apare și primul ciclu?(la voi cum a fost ) am nevoie de ajutor va rog?

Răspuns Câştigător
| antoniaprr90 a răspuns:

In cazul meu durerile au aparut dupa ce mi-a venit prima menstruatie. Depinde de fiecare persoana, poate sa fie cu cateva saptamani sau zile.
E posibil sa ai scurgeri incolore inainte de prima menstruatie.
Nu toate fetele au dureri la menstruatie asa ca nu trebuie neaparat sa te iei dupa simptomul asta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine cu 2 zile inainte
Am 13 ani

| DenisaDeny2008 a răspuns:

Depinde de persoana, la mine au început cu câteva zile înainte

| Ele3949599595 explică (pentru DenisaDeny2008):

Știu,dar pe mine ma doare burta de 8 zile încontinuu, iar de aseară ma doare puțin mai tare, și am avut Și migrene, crezi ca urmează sa îmi vina?

| DenisaDeny2008 a răspuns (pentru Ele3949599595):

Cred ca da, posibil sa iti vina în viitorul apropiat.