| addzone a întrebat:

Dupa contactul sexual am pus mana pe prezervativ iar pe acesta se afla o substanta lipicioasa alb-transparenta dar prezervativul nu era spart. heeelp

4 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Tu crezi ca numai barbatii au,, lichide''?

| JustRoxanne a răspuns:

Esti fata sau baiat? Oricum, nu vei pati nimic, stai linistit/a!

| addzone explică (pentru JustRoxanne):

Baiat dar era al 2-lea contact sexual, primul fiind anal si apoi mi-am pus prezervativul si apoi am facut-o in fata.

| addzone explică (pentru JustRoxanne):

Baiat dar era al doilea contact sexual primul fiind anal iar apoi dupa ce mi+am dat drumul am pus prezervativul si am facut'o in fata.