| Iamnimeni2912 a întrebat:

E distant fata de mine, nu mai da mesaje, nu mai suna!
Ce sa fac? Ma distruge indiferenta asta

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să-i aflii motivele și dacă nu-i ceva concret la mijloc dă-l în mă-sa nu-ți pierde timpul după cineva care nu dă 2 bani pe tine

| whatevernvm a răspuns:

Dacă îți pasa în mod evident ție mai mult de el decât lui de tine, nu merita sa continui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta-l tu, discuta cu el. Daca o tine pe indiferenta, cauta altul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asta e... Si cainele daca gaseste o bucata de carnita la vecinu acolo se duce si dupa vine la tine (daca e cazul). Tu nu poti sa faci nimic, nu iti apartine de drept acea persoana.

| Andreeush a răspuns:

Lasă-l în pace, dacă el nu vrea să mai fie cu tine nu poți să îl obligi.

| laSoledad a răspuns:

Ti-a sunat ceasul. Trezeste-te la realitate.

| Clytia a răspuns:

Pe el nu-l poți obliga cu nimic. Deci n-ai decât să te desparți de el.

| CosminCD a răspuns:

Lasa-l in pace! Priveste inainte si totul va fi bine.