| anonim_4396 a întrebat:

E mai multa performanta daca setez la virtual memory in loc de costum size sa fie system management size? Adica sa fie setata memoria virtuala automat. Am 1, 75 RAM, la recomandare imi arata 2686 RAM sa pun, eu am pus mai mult adica 2902 RAM, in caz daca vreti sa stiti aceste informatii.

1 răspuns:
| Dorinel a răspuns:

Scrii acolo cat iti spune la Recommander...de fapt virtual memory este ca sa ti se miste putin mai bine sistemu nici decum sa te joci jocuri de minim 3GB ram cand tu ai 1, 75