| anonim_4396 a întrebat:

E normal să nu am coșmaruri? mă uit la filme horror dar nu am coșmaruri.mă joc jocuri cu jumpscareuri, și tot nu am coșmaruri.bine,nu mă plâng, însă nu mai am coșmaruri cam de 3 ani, și înainte le aveam foarte rar.de vizat visez mereu, da îs vise lucide, din astea șmechere.gen visez ca zbor,înot,sau ca sunt președinte,ca sunt bogat,popular,plin de muschi,sau ca mă rătăcesc și trebuie să găsesc drumul spre casă(astea îs super bizare,se întâmplă tot felul de dubiosenii,da nu înfricoșătoare,deși mă cam speriam ca mă fugăreau niște câini da am dat cu papuci după ei).gen,fiecare vis al meu ori e minunat și fantaztic, ori plin de grandomanie ori ca un puzzle dubios, dar amuzant. Ce părere aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, e normal.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Visele sunt de-a dreptul fantastice!
Nu le putem înțelege concret!
Eu cred că ai nevoie de atwntie mia mare inainte de a te porni la drumpentru ca calea de intoarcere, de reparare a greselii e foarte dureroasă

| Nova21 a răspuns:

Visele su uimitoare, nu pot fi intelese in exactitate de gandirea noastra.
Mie mi se par normale, daca nu ai cosmaruri nu este nici o problema, eu ma uit continuu la filme horror si odata am visat urat ( am visat urat, nu cosmar ).Hai sa iti zic ce visez eu.
Aseara am visat ca eram in ora de biologie si dadeam un test fulger, la final am dus testul si profa a zis ca putem da 30 lei si ne da 10, dupa am visat ca fac sex cu o tipa pe care o urasc :/.
Cam asa visez eu.Cum am zis, nu pot sa fie intelese visele in exactitate.