| cepuscamea a întrebat:

E posibil sa slăbesc 10 kg, dar totuși sa nu se vadă vreo diferența? (adică doar cantarul îmi arata ca am slăbit, dar dacă ma uit în oglinda nema)

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu vezi diferenta, ca doar slabirea se face in timp, mai ales la 10 kg nu se observa asa mult.

Ai fi putut sa vezi doar ca idee, daca ti-ai fi facut o poza inainte si dupa. Dar probabil si asa, mai cu greutate.

Dar daca cantarul arata ca ai slabit, atunci te asigur ca ai slabit. Deci nu trebuie sa iti faci griji. Bravo. Tine-o tot asa ^_^

| cepuscamea explică (pentru DoarBogdan):

Asa ma gândeam și eu, s-ar putea sa se vadă diferența după 20-25kg

10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

10kg se observa.

| siriusblack98 a răspuns:

Este imposibil sa nu se vada diferenta ori sa nu o simti deloc la 10kg pierdute. Naiba eu imi dau seama si cand slabesc 1kg sau ma ingras.

| cepuscamea explică (pentru siriusblack98):

Oi fi chioara rolling on the floor) poate ești mic de înălțime și se vad mai repede kg pe care le dai jos

| siriusblack98 a răspuns (pentru cepuscamea):

Am 1,75 inaltime. Daca ai 2 metri inaltime atunci felicitari.

| cepuscamea explică (pentru siriusblack98):

Pai na, tu chiar ești destul de mic pentru un băiat

| siriusblack98 a răspuns (pentru cepuscamea):

Imi pare rau, n-am stiut ca tu faci baremul de inaltime la barbati. Nu de alta, dar baremul grafic facut de specialisti (nu de copii prosti si grasi care nici daca slabesc 10kg nu isi dau seama ca au slabit) zice ca inaltimea medie a barbatilor din Romania este 1, 75, ceea ce ma face o persoana normala, nu una scunda.

| ShaOfHatred a răspuns:

De ce ai slăbi dacă deja îți place cum arăți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca cu o zi inainte te-ai indopat cu apa si mancare pana nu ai mai putut iar ziua urmatoare te usurezi de kilogramele de fecale si urina. Mai stai nebauta si nemancata o zi si ai ajuns la minus 10kg. In alte contexte e doar o iluzie ce ti-o faci tu deoarece te vezi mereu in oglinda si te-ai obisnuit. Intreaba pe altcineva daca se vede.

| cepuscamea explică (pentru anonim_4396):

Am slăbit cu deficit caloric. Am dat kg jos timp de 4 luni rolling on the floor