| roooxel a întrebat:

E scarbos ceea ce va zic dar asta e: de 2 saptamani vomit.sunt grasa(sau asa ma consider eu) si am vrut sa slabesc. sport fac de cand ma stiu si diete peste diete nu m-au ajutat deloc. atunci am incercat si vomatul...de cand fac asta adica de 2 saptamani e ca si cum nu am mancat nimic. dar nu se cunoaste nimic.sunt la fel ca acum 2 saptamani.si va rog sa nu-mi ziceti ca gresesc facand asta si ca e periculos.stiu consecintele.intrebarea mea e.:. de ce nu am slabit nici macar putin?

3 răspunsuri:
| Arh123 a răspuns:

Pff e clar asa esti tu sau te-ai ingrasat acum daca erai slaba ai pus-o deo sarcina!

| roooxel explică (pentru Arh123):

Daca intretineam relatii sexuale stiam si eu. deci nu.si "deo" nu e corect.se scrie de-o. daca asta voiai sa zici

| GothicTiamat a răspuns:

Am auzit de niste pastile care toata lumea cice ca a slabit de la ele dar se dau doar cu prescriptie medicala.