| Etro a întrebat:

Elevii de la alte profiluri se întâlnesc între ei? Adică dacă eu sunt la științe ale naturii am cum sa ma întâlnesc și cu cei de la mate info sau filologie?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te întâlnești fiind în aceeași clădire (pe hol, la baie) sau dacă se nimerește să aveți ore de sport împreună, altfel n-aveți ore comune sau ceva.

| sierra1 a răspuns:

Holurile școlii sunt pentru toți (dacă nu știai asta)

| Etro explică (pentru sierra1):

Da, dar am văzut că liceul are 4 sau 5 etaje si ma gândeam ca la fiecare etaj stă un profil?

| sierra1 a răspuns (pentru Etro):

Profund

| Clytia a răspuns (pentru Etro):

Stai liniștită că n-ai să vezi etaj pentru un profil anume. laughing
Clasele sunt amestecate.

| Andreeush a răspuns:

Evident, holurile și curtea sunt aceleași.