| Plicu1 a întrebat:

Era o melodie cu numele Roxana, era mai mult o parodie, era un tip mai invarsta care canta si pe fundal ceva luminite, ACORD FUNDA!

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Eu stiu doar o melodie numita Roxana, si anume cea cantata de Arssura, dar nu il vad eu pe Arssura asa de in varsta, are vreo 30 de ani.

| PapushaCuSciplici a răspuns:

Eu pe asta o stiu http://www.youtube.com/watch?v=v0aRb4rAq0I ascult-o si vezi daca asta e :)

By3

| Plicu1 explică (pentru PapushaCuSciplici):

Este mai mult o parodie, caterinca cu un om la vre'o 40 de ani laughing