| cici96 a întrebat:

Este bine daca beau ceai verde de la 16 ani?

6 răspunsuri:
| 1DPinkpOint a răspuns:

Pooi..eu "beu" asa ceva de la 14..si n`am murit deci cred ca e ok laughing

| 3udoareu a răspuns:

Si eu beau de 5 zile si ma simt ok..cam slabita dar e ok...Prima data cand mi-am cumparat la pliculete de ala anti-adipos, chinezescmi-a fost foarte rau dar in zilele urmatoare mi-a fost bn..acum mi-am cumparat frunze intr-o cutie pharafarm si e ff ok..al meu are o culoare urata cam maro laughing uh ai slabit pana acum?

| 3udoareu a răspuns (pentru 3udoareu):

Ps: am tot 16 ani si 5 luni :d si beau de aprox o luna

| cici96 explică (pentru 3udoareu):

Pai eu inca nu am incercat pana acum happy de acum o sa incerc happy

| 3udoareu a răspuns (pentru cici96):

Atunci e foarte ok..eu am citit pe muuulte forumuri ca e mai bun cel vrac nu la pliculele.winking Multa bafta:*

| lupidor03 a răspuns:

Este bine, este ceai recomandat.