| NickPop a întrebat:

Este ok daca unii dintr-e colegii mei ma cred fitzos si rasfatat? Vreau raspunsuri serioase! Acord fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca au dreptate intr-o anumita masura, de ce nu-i intrebi de ce te considera "fitos"? Asa te vei putea indrepta, nu crezi?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca e OK? Dar tu ce zici, e OK?

| Furculingură a răspuns:

Nui băg-a ân seammă tu fi băeat cu toopeu :*

Dă-le cu cartea de gramatică în cap şi arată-le cine e şeful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabai de ce cred despre tine ca esti fitos daca crezi ca nu esti

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

N-au ce face. Sunt frustrati. Raspunsul il aflii doar de la familie/prieteni de familie. Si abtine-te din a mai vorbi cu ei. Nu clarifici nimic si poate vei spune ceva gresit.

| suntserios a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Lol, familia nu o sa ii zica niciodata ca e fitos si rasfatat, in schimb cei care privesc din exterior vad mai bine lucrurile, si este o vorba care zice "cand doi iti zic ca esti beat te duci si te culci"

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru suntserios):

Ma refeream la frati / surori. La scoala e normal sa te tachinezi si d-astea. Dar cel mai bine afli de la cineva ce stie si iti spune in fata.

| TPUuser199 a răspuns:

Odata ce te caracterizeaza astfel, probabil te si comporti asa. Esti baiat, ce naiba. Daca erai fata mai spuneam. Da inceara sa lasi comportamentul asta.

| NickPop explică:

I-am intrebat de ce cred asta despre mine si au spus ca ei cred asta pentru ca sunt "bogat"