| anonim_4396 a întrebat:

Este permisă relația dintre un băiat de 12 ani și o fată de 16 ani? E o relație la distanta. Nu ne vedem niciodată

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca fratior si surioara poate, fiindca el este copilas foarte mic, iar ea este aproape femeie, deci imposibil altfel de realtie intre ei doi, decat una de dadaca poate, sau de surioara mai mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu exsta intentii sexuale din partea fetei asupra unui copil de 12 ani... e doar o relatie de prietenie intre doi copii

| sierra1 a răspuns:

Așa, la distanță ai putea avea relații și cu președintele (?!) Togo-ului și n-ar fi o problemă

| bunaziua82937 a răspuns:

Salut am luat la aminte intrebarea ta, nu, nu cred ca este permis o relatie dintre o fata mai mare decat un baietel care nu o poate stafisface cu darul sau de la dumnezeu, si relatiile de pe jocuri nu sunt sanatoase! Eu iti ofer o seara buna chiar daca poate ti am stricato imi pare rau de acest lucru stiu ca la 12 ani este greu de inteles aceste lucruri mici si nevinovate! Eu in continuare iti ofer o seara frumoasa ca prietena ta de 16 ani daca te ajuta lasa-mi instagramul vostru ca sa va fiu consilier personal
Ma puteti contacta pe contul de isntagram : denis.prdv
Seara buna ❤