| RALce a întrebat:

Eu iubesc un baiat de la Bucuresti, iar eu stau la tara, de obicei el vine in vacante.Si el ma iubeste, dar distanta ne despartecryingMi-a cerut sa fim impreuna dar dupa ceva timp mi-a zis ca nu putem sa continuam pentru ca nu aveam cum sa ne vedemcrying(Acum doua zile am facut o petrecere la un prieten si s-a dat la mine... dar nimiccrying(Spuneti-mi si mie niste melodii(link-ul) care sa ni se potriveasca...:X

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Doamnee deci aceeasi problema o am si eu:O
sunt de 10 luni juma cu un baiat din bucuresti, eu stau in bz. el vine in vacante aici, ne iubimi frt mult:X sh acu o luna juma am pus punct pentru ca ne era frt dor unu de celalalt. el a fost plecat 3 saptamana in israel la unchisu sh kdn a venit mi-a cerut prietenia din nou.chiar daca sntm departe stim ca ne iubim sh asta conteaza:X...cand era el plecat ascultam melodia lu nane-ganduri la miezul noptii:X...ascult-o sh tu.:-s te unge la sufletcrying bafta:*