| deutza14ani a întrebat:

Eu si cu ubitu' meu ne cam ciondanim in ultima vreme... ce ar trebui sa fac in asa fel incat sa nu ne mai certam?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii dai dreptate si faci ca tinewinking

| BlueEyes_4836 a răspuns:

Incercati sa va intelegeti si sa nu fiti chiar asa orgoliosi. cedeaza u prima. nu chiar intotdeauna, dar stii cum se zice. primul care cedeaza ii cel mai destept tongue. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un raspuns.nu stiu daca e la fel de bun ca si cel care a primit funda dar as vrea sa ti-l zic. mai intai ar trebui sa fii foarte atenta de ce incepe cearta.de la ce motiv. daca incepe asa dintr-o data inseamna ca el are vrea problema si ar vrea sa ti-o zica dar nu poate.asa ca el daca vede ca nu ti poate zice problema si nu poate cumonica cu tine, prefera sa va certati ca sa iti spuna ceva. daca va mai certati, fii foarte atenta la ce cuvinte foloseste. si dupa o cearta.incearca sa ii faci o surpriza care l-ar mai imbuna. poate atunci se va mai linisti si iti va spune ce are pe suflet. daca vezi ca i-a placut surpriza si tot se cearta cu tine si nu iti zice motivul, incearca sa fii mai distanta de el caci s-ar putea sa te trezesti cu o surpriza: sa se fi saturat de tine si sa vrea sa va despartiti. asta cred si asta stiu. mersi oricum pentru ca l-ai citit (daca l-ai citit)winking