| OanaMariaG a întrebat:

Eu si prietenul meul suntem de mult timp imreuna. dar nu stiu de ce in ultima vreme ne certam destul de des.adica nu prea exista zi in care sa nu ne ciondanim macar putin si sa ne spunem cuvinte care nu vroiam sa le rostim. el imi spune de fiecare data ca s-a saturat dar tot el vine la mine.nu stiu ce sa fac.multumesc mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Va coindaniti si-ti pare rau pentru asta.Doamne dar esti singura pe care o aud.

| OanaMariaG explică (pentru harciog):

Dar tie ti-ar pace?

| Adina77 a răspuns:

Daca procedeaza asa si s-a saturat,dar tot revine, inseamna ca chiar s-a saturat si va reveni la tine pana-si va gasi pe alta. Daca tot va ciondaniti, inseamna ca ar trebui sa va luati o pauza unul de altul.Sa vedeti ce este cu voi.Parerea mea.

| Floris83 a răspuns:

Dacă îi pare rău, și simți că-l iubești, poate se merită, dacă nu, decît să vă certați toată viața, mai bine fiecare să-și vadă de viața sa!

| axeldavid a răspuns:

Probabil voi doi ati intrat in monotonie si va cam plictisiti, incercati sa faceti cchestii noi si distractive asa o sa comunicati mai bine si nu o sa va mai ciontaniti.bafta.

| Awesome a răspuns:

Pai dupa o perioda intervine si plictiseala lui sau a ta. Sfatul meu este sa incerci tu sa vorbesti mai frumos cu el daca nu va merge nu este de nasul tau succes!

| secretoflife a răspuns:

Pentru ca i-ai dat ce a vrut si acum s-a cam plictisit de acelasi "lucru", iar acum vrea ceva nou... poate cu altcinevawinking