| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Eu sunt foarte slaba...imi puteti da niste mici sfaturi ca sa par mai grasa?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

După cum s-a mai spus deja, să eviți culorile închise, să optezi pentru nuanțe deschise, dungi orizontale(cele verticale au efectul opus), rochii sau fuste cloș, haine cu imprimeuri, iar dacă te machiezi, evită conturul.
Dacă îmi permiți, ce înâlțime și câte kg ai?

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru anamariarot):

Multumesc pentru sfaturi!
Am 1.57 si 14 ani

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti imbraca cateva cojoace, si categoric vei parea mai grasa.
Totusi, ar fi indicat sa nu pari mai grasa, ci sa mai iei cateva kilograme in greutate.

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru Violleta2022):

Crede-ma,mananc mult dar nu ma ingras...

| anamariarot a răspuns (pentru Anonimaaaa81839494):

Nu e nicio problemă dacă ai metabolismul mai rapid. Apreciază-te așa cum ești, că sigur ești frumoasă. Nu mai fi atât de aspră cu tine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimaaaa81839494):

In cazul asta, este posibil sa ai paraziti intestinali si ar fi indicat sa faci o deparazitare si apoi sa te apuci serios de mancat.
Se poate face simplu, cu 50 de seminte de bostan/dovleac, CRUDE nu prazite, mancate in fiecare dimineata pe stomacul gol, timp de 14-21 de zile (dezpinzand de severitatea infestatiei).
Pe toata perioada asta, NU se bea lapte, NU se manaca nimic dulce si NU se bea nimci dulce (pentru ca, laptele, branza dulce si orice inghiti cu zahar, hranesc parazitii intestinali).

uite aici ce trebuie sa cumperi:
https://www.google.com.au/......ps?/imgres

In general, dupa o deparazitare, corpul isi revine, asimiland mai bine vitaminele si mineralele din mancare, luand chiar in greutate.

| devilshelp a răspuns:

Nu te imbraca in negru

| Anonim9114562123 a răspuns:

Umbla cu haine cu mânecă lunga dar subțiri, sa nu ți se vadă încheieturile (dacă sunt subtiri) și poarta pantalonîn care nu sunt mulați. Succes!