| ilarya a întrebat:

Eu sunt indragostita de un baiat.cand l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine a spus ca nu vrea. au mai trecut cateva luni de atunci. si acum se uita cu o pirvire asa frumoasa la mine si nu isi mai i-a ochii. merge dupa mine si ma striga, se da mare in fata mea, sta numai la usa si se uita in sus la clasa mea. se uita numai dupA mine.cand vin afara se duce la clasa MEA SE UITA SI PLEACA. SE UITA LA MINE TOT TIMPUL.CAND VIN AFARA NUMAI LA MINE SE UITA. CE INSEAMNA MA PLACE?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se pare ca acum te place el pe tine...

| DeeaOnee a răspuns:

Probabil! Dar nu sigur! Si eu am problema asta chiar akumse uita la mine.imi zambeste! Dar eu nu il iau in seama! Adica trebuie sa-ti dai seama ca poate vrea doar sa isi bata joc de sentimentele tale! Cand uh l-ai placut el nu te-a bagat in seama.Fa bine.shi fa si uh acelasi lucru!:*

| ilarya explică (pentru DeeaOnee):

Si ce sa fac?