| AndrewAndy a întrebat:

Exista cablu cu o mufa pentru chitara electrica si una midi? Am o statie mai veche si are numai intrari si iesiri midi....si vreau sa pun chitara la ea. Se poate?

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Informeaza-te la un centru de muzica ei ar trebui sa cunoasca mai bine chestiile de genul.

| AndrewAndy explică (pentru TheRealDaniel):

Daca dai raspunsuri numai pentru tricou mai bine lasa...

| TheRealDaniel a răspuns (pentru AndrewAndy):

Daca asta crezi fie... nu am primit niciun tricou desi am fost campion care este motivatia decat sa ajut lumea. ti-am dat un sfat ca sa nu faci vreo prostie si sa strici ceva cine stie, dar este alegerea ta ce faci. eu doar incerc sa te ajut, d esi si tu stiai asta, dar in fine