| bogdy2013 a întrebat:

Ma intrebam daca exista spirite bune, rele sau case bantuite? eu nu cred in asa ceva de acea va intreb e adevarat?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da exista toate cele 3 categorii enumerate de tine, dar e bine ca nu crezi fiindca necrezand, nu te sperii si n-ai probleme.Dar sa stii ca nu e bine sa fii in viata nici chiar ignorant.Trebuie sa te gandesti putin ca poate e adevarat, sa iei in vedere mai multe posibilitati.Bafta! happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred. thinking Dar cred in case bantuite laughing
Deci la mine la scoala, inainte sa se faca scoala erau niste case pe acolo si era asa o batrana care cineva mi-a povestit ca a murit electrocutata atingand un amarat de cui si atunci a cazut lata pe podea cu gura deschisa si ochii erau si ei deschisi si imi zicea cineva un om mai in varsta acum 1 an ca batranei la 2 minute dupa electrocutare ii curgea sange din ochi ea avand ochii deschisi si gura tot deschisa. In scoala in care sunt eu, sunt clasa a 8-a, este un foaartee mic hol la mijlocul scolii la care nimeni nu a intrat acolo niciodata deoarece poate sa-i urmareasca pe elevi spiritele si daca intra acolo ii decapiteaza batrana moarta care si acum este acolo, doar ca acolo sunt niste oase worried Doar mi-a povestiti cineva si cativa profesori, la toata clasa. Deci toata scoala stie de chestia aia. sad

| bogdy2013 explică:

Ciudat

| DarkBlood32 a răspuns (pentru bogdy2013):

Stiu. crying Am uitat sa-ti zic ca inainte sa se contruiasca scoala,erau niste case si era una care era singura care era bantuita,oamenii de acolo s-au mutat din casele nebantuite din nu stiu ce motive adica le-au spart cineva sa faca scoala acolo dar aceea bantuita locuita de batrana moarta care si acum mai este acolo in scoala, ei bine usa e inchisa cu cheia, nu stiu cine dracu a inchis-o, nimeni nu are curaj sa intre acolo ca poate sa moara ca a mai murit un elev din scoala in timp ce a pus mana pe usa. Ciudat! Parintii mi-au zis ca o sa ma mute din scoala aia ca le e frica sa nu mi se intample ceva. Da, scoala e total bantuita motiv pe care eu am facut misto de tine devil
Te-am pacalit total. smug

| bogdy2013 explică:

Oricum banuiam ca nu e adevarat tonguetonguetongue

| Cristea_George_1997 a răspuns:

Bogdy nu trebuie sa crezi in chestii de genul asta. N-as spune ca-s false, dar eu nu cred pana nu vad! Asa te sfatuiesc sa faci!