| Sadop a întrebat:

Fericire sau reputatie?
Argumentati happy
Funda!

8 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Fericirea. Degeaba au ceilalti o parere buna despre tine daca tu nu esti fericit. Nu te ajuta cu nimic ce crede restul'

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Fericirea deoarece trebuie sa fii fericit tu in ceea ce faci, daca ai reputatie nu te incalzeste cu nimic.
Craciun Fericit!

| positivity a răspuns:

Aleg cu siguranță, fericirea.
Ce e mai plăcut decât să simţi că toată lumea te acceptă aşa cum ești, şi că toată lumea vrea să fie prieten cu tine?
Fericirea, contează mai mult decât reputația care poate dispărea în câteva secunde.

| LegionarulRoman a răspuns:

Fericire,fara explicatii caci fericirea e fericire, iar reputatia nu-ti aduce neaparat fericire. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericirea, normal! Ma doar'n cot de parerea lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa alegi cand le poti avea pe amandoua?

| prizeFTW a răspuns:

Daca ai o reputatie buna esti fericit, iar daca esti fericit ai o reputatie buna! happy Simple.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Fericirea.Sufletul meu si ce cred eu despre mine e mult mai important decat ce cred ceilalti.Fi tu