| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ati avut vreodata situatii jenante la scoala in timpul ciclului? Astazi cand am terminat orele am observat ca s-a murdarit scaunul, si nu am putut sa-l sterg. Apoi a intrat alta clasa. Ma simt atat de penibil, de obicei sunt atenta. mi-e frica ca profesoara maine sa nu-mi faca observatie fata de ceilalti colegi. vai, mor de rusine.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu dar probabil pentru ca sunt baiat.

| Divy a răspuns:

Să-ți facă observație? Ea nu e femeie, deci mi se pare aiurea rău să facă așa ceva de față cu colegii tăi. Și ai putea ajunge mai devreme mâine să ștergi cu un șervețel umed sau să schimbi scaunul happy
Și nu sunt fată situații jenante au fost dar nu de ciclu laughing

| metalhead999 a răspuns:

Nu ai putea ajunge mai devreme si sa rezolvi situatia neplacuta cu un servetel umed? Si daca ai spus ca a intrat alta clasa dupa, nu are de unde sa stie nimeni ca ceea ce s-a intamplat este din vina ta. Pana la urma, este normal. Suntem oameni.

| lolalory a răspuns:

Pai poti sa te duci mai devreme si sa schimbi scaunul poate nu a vazut profesoara.