| ttttttavy a întrebat:

Fiți amabili, am cumparat o bere...si dupa ce am bait 2 guri..am vazut ca era expirata. Aveti vreo idee despre ce simptome as putea avea? fundita.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la doua guri nu o sa ai nimic

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu cred ca ai sa patesti nimic.
*-*

| valentingb a răspuns:

Niciun simptom, de la doua guri. Berea in general nu are mari efecte. Poate doar dureri de burta. Daca ai pastrat bonul, mergi si cere-le un bax de bere proaspata, "ca de altfel va dau la protectia consumatorului" happy

| Epigonul a răspuns:

Ai luat două guri frățică. Dacă ai fost ok in următoarele 30-60 minute, vei fi și de acum in colo. Sfat? Întotdeauna verifică data de expirare a produsului înainte de cumpărare.

| oAaaNaa a răspuns:

Nulaughinglaughing

| Oana65 a răspuns:

Buna seara! Daca ai baut numai 2 guri nu o sa ai nimic. Funda?

| vladix2011 a răspuns:

Diaree.Funda?

| ttttttavy explică (pentru vladix2011):

Doar atat?

| vladix2011 a răspuns (pentru ttttttavy):

Dahappysi asta nu este sigur, fiindca ai luat doar 2 guri.