| annaANNAANNA a întrebat:

FITI ATENTI! Baiatul de care imi place se comporta frumos cu mine, ma ajuta ori si cand chiar daca stie ca peurma ii pun multe intrebari, ii place sa stea cu mine, inventeaza tot felul de chesti amuzante, si-a stricat o prietenie pentru ca le-a spus unor fete sa nu ma mai jicneasca, DOAR ca atunci candma vede si este cu o alta persoana incepe sa o alerge sau sa rada cu ea... ora ma place sau este doar dragut si amabil?!?!?!

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

JiGneasca*

| ANDREEA20_7896 a răspuns (pentru Andrei233):

Te-ai gasit tu sa corctezi...(fara suparare)

| stef87 a răspuns:

De placut e usor sa-ti placa o persoana. Iti place pentru ca te intelegi cu ea, iti place pentru ca arata (fizic) bine, pentru ca e desteapta etc. Deasemenea, faptul ca te ajuta si te accepta in jurul sau (sau chiar te vrea pe langa el) nu inseamna neaparat ca simte ceva special fata de tine (mai ales la varste fragede, cand gandirea e inca in formare si intelegerea sentimentelor e o carte abia deschisa).
Eu recomand sa nu te mai gandesti atat la ce o fi in capul lui, acepta-l ca prieten si doar atat! Daca va fi mai mult intre voi, va veni totul la timpul potrivit, nu acum, cand sunteti mici.

| ANDREEA20_7896 a răspuns:

Pai nu stiu...ar putea sa fie doar amabil, doar ca... nu poti sti ce este in inima lui.