| Micii69 a întrebat:

Fostul iubit al celei mai bune prietene se da la mine. Zice ca sunt sexy si ca arat mai bine decat ea. Faza e ca eu sunt cu un alt baiat care m-a inselat de multe ori si eu l-am iertat. Acum vreau sa ma despart de el. Acum problema grava e ca prietena mea si el nu sunt despartiti de mult timp..cam de o saptamana. Ea zice ca n il mai place dar nu am curajul sa ii zic ca el se da la mine. Nu pot crede ca ea nu mai tine la el. Ce sa fac? Sa ii spun? Ar fi mai bine

4 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pai eu zic sa mai astepti un pic sa vezi cum decurg lucrurile.

| Agentuu a răspuns:

Sunt curios ce varste aveti..banuiesc ca undeva intre 11-15 ani..In primul rand daca te desparti de unul si il iei pe cel al celei mai bune prietene...sa fim seriosi.dai dovada de nesimtire, pot spune ca iti tradezi prietena.

| Micii69 explică (pentru Agentuu):

Nu am zis ca il iau pe cel alcelei mai bune prietene..Nu il plac happy

| WakeMeUp a răspuns:

Cel mai bine spune-i ca se da la tine si nu te baga sa stai cu el ar fi urat fata de prietena tawinking