| Dyanes a întrebat:

Love big grin
Fostul meu iubit are o noua iubita,insa el nu ma sterge de la prieteni pe facebook?
Desi,majoritatea o sa ziceti ca facebook ul nu conteaza,ca este doar o lume virtuala,nu zic ca nu sunt de acord,dar nu cred ca are legatura aici.
Astept pareri sincere si fara ironie sau amuzament.
A, si precizez ca iubita lui mi-a zis sa nu-l mai deranjez dar el tot nu m-a sters de pe facebook happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-am răspuns la precedenta întrebare care este aproape identică cu aceasta, îi lași în pace iar pe Facebook ești pur și simplu într-o listă de oameni!
Pa, pa.

| YoChriss a răspuns:

Buna! La facebook daca cineva te sterge, la tine tot va aparea ca este la prieteni. Ori te-a sters ori nu. Acum nu poti sti. Dar daca te sterge, la tine tot va aparea ca sunteti la prieteni. Am aflat asta mai demult tot de pe TPU. Funda?