| mistikk a întrebat:

Fostul meu s-a combinat cu colega mea care imi este buna prietena cateva zile se purta frumos cu ea si ma gandeam ca a renuntat la mine pentru ca intr-adevar o iubeste dar apoi a inceput sa no mai bage in seama si isi petrece timpul mai mult cu mine desi acum suntem amici, cu toate cele colega mea e moarta dupa el si se tine peste tot dupa el si el se da la mine si zice ca vrea so luam de la capat ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| vika16 a răspuns:

Bona. parerea mea personala este ca sa il uiti ( o varianta) pentru ca exista posibilitatea ca sa se joace cu voi, adica azi cu una, se plictiseshte cu aia si vine iarasi la tine, apoi la ea, si tot asa...

Insa cea de-a doua varianta ar fi faptul ca el a dorit numai sa te faq geloasa si vazind indiferenta ta, a inceput sa iti simta lipsa si te vrea iarasi inapoi, deoarece nici chiar placerea unui sex cu alta nu la faq sa te uite...

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

Tipu' s-a "cuplat" cu ea doar ca sa te faca pe tine geloasa sau a vrut doar sa se razbune pe tine dar a ajuns la concluzia ca tot pe tine te iubeste big grin