| Best_Lavinia_2000 a întrebat:

Fostului meu iubit ii este dor de mine stiam ca o sa ma vrea inapoi dar a trecut prea mult timp si nu mai pot accepta sa fiu cu el. M a ranit foarte mult si nimeni nu stie asta. M a jignit la prietena mea atat de mult incat m-a durut capul doua zile si am stat numai in depresie din cauza asta. O parte din mine il vrea dar cealalta parte nu il mai vrea. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Iuliana2018 a răspuns:

Îmi pare rău să spun asta, dar cel mai probabil te va răni din nou... crezi că se merită să mai treci o dată prin asta? Cu atât mai mult cu cât nu ți-a purtat nici măcar respect după ce v-ați despărțit, denigrându-te.

| Best_Lavinia_2000 explică (pentru Iuliana2018):

Multumesc Iuliana

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Best_Lavinia_2000):

Pentru nimic, sper să găseşti curând pe cineva care să te facă să te simți cea mai specială :*

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa cunosti pe altcineva si daca totusi se intampla sa te impaci cu el sa faci in asa fel incat sa nu mai ajungi in situatia de a mai suferii din cauza lui. Nu merita. Pune te pe tine pe primul loc si nu te mai consuma pentru persoane care nu te merita. Cel mai bine este sa nu te grabesti poate totusi cunosti alt baiat. Dar deciziia va fi a ta.tu stii mai bine cum stau lucruriile.

| peperonies a răspuns:

Sa mai cresti vreo 2 ani.

| petitconseil a răspuns:

De ce sa-l vrei inapoi? Sa te raneasca din nou? Asta cauti? Asta iti doresti? Pentru ca el va proceda la fel, asta ii este caracterul, asa va face, iti spun eu sigur. Daca te-ar fi iubit cu adevarat, nu te-ar fi facut sa suferi.Doar daca iti place sa fii iarasi jignita ia-l inapoi, daca iti place sa te raneasca iar, accepta-l inapoi.Din om rau nu mai poti face om bun niciodata, asa sa stii.Si inca ceva: te vrea inapoi pe tine pentru ca pe el nu-l mai vrea nimeni din cauza caracterului sau infect.Decizia iti apartine.Succes!

| MissMoon a răspuns:

Ei bine dacă noi femeile am avea mai multă demnitate probabil am fi rănite mai puțin.Nu trebuie sa accepți situația. Faptul ca te a vorbit la prietena ta îți demonstrează ce fel de om e.Un băiat care respecta o fata întotdeauna va tine secret ceea ce sa petrecut între ei.