| hatze a întrebat:

Fratilor! este adevarat cu sfarsitul lumii? ca eu nu mai inteleg nimic! is derutat! spuneti-mi mai detaliat ce e cu sfarsitul lumii! dau funa! bye bye!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când o să vrea Dumnezeu, va fi și sfârșitul lumii, nu când spune un om nebun bun de legat și de dus la ospiciu!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Neah. oh go on
Niciodată n-am crezut prostiile legate de sfârşitul lumii. El va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".

| Ananas2 a răspuns:

Mai. m`ati zapacit laughing
mai demult, se zicea ca nu o sa apucam anul 2000. ca o sa murim prin 1998-1999. daar... uite, traim :o laughing
si acum e la fel :p

| mykkki a răspuns:

Eu sunt de parere ca este doarr o prostie! park trebuia in 1994 apoi in 2000 apoi in 2010 acum este in 2011rolling on the floor nu cred asa cva! asta poate sti doarr dumnezeu si atat ce credety ca el are un calendar si gta zime pe data asta se sfarseste lumea!? asa cva nu se poate calcula si nu se poate sti momentul exact ! (bine inteles asta este doar parerea meabig grin)

| MyEssence a răspuns:

S-a zis la tv ca la noapte, mai precis ora 4 dim, va fi cutremur si va fi si sfarsitul lumii dar s-a mai zis ca in anul 2000 va fi sfarsitul lumii si uite ca nu s-a intamplat nimic...trezeste-te si tu la 4 dim si o sa vezi ca va fi un cutremur micut si gata(daca vrei desigur)

| X a răspuns:

Azi se vor alinia toate planetele si de aia se zice ca vine sfarsitul lumii