| djalexandrual a întrebat:

Funda, ajutor.Am iubita de 2 ani. Si am o colega de clasa care are si ea iubit de 3 ani.Eu am 19 ani, colega mea 18, iubita mea 20 si iubitul ei tot 20.Problema e ca noi toti 4 ne intelegem foarte bine, iesim impreuna mai tot timpul.Pana la urma noi ( eu si colega mea de clasa ne-am dat seama ca ne iubim) tot ieseam impreuna, iar in urma cu o saptamana am fost intr-o exursie si am cam facut dragoste acolo.Practic ne-am inselat ambii partenerii.Ideea e ca ea s-a simtit foarte bine, doar ca eu n-am reusit sa ma termin si ea s-a simtit foarte prost. Im spunea "X" Am facut sex de 3 ori si nu te-am terminat nici macar o data ( actele au tinut undeva la 1 ora jumatate fiecare) dar mi-am placut extraordinar de mult.Ei bine, aseara prietena mea a plecat la munca ( eu sunt inca la scoala.Ea a terminat scoala acum 2 ani) Si practic m-am dus la colega mea, in alt sat sa ne intalnim mai multi prieteni la mine in sat. Avem o prietena colega de clasa care stie de noi 2.Si ea ne-a ajutat sa stam singuri pentru ca iubitul ei iesise de la munca la ora 23.Pana la urma am facut-o in masina aseara cu ea.In sfarsit m-a terminat, deci a fost ceva incredibil.Ne-am simtit atat de bine ambii, doar ca atunci cand l-am vazut pe prietenul ei ( pentru ca ne stransesem toti la prietena aia a noastra ) am avut un sentiment de parere de rau de nu-ti imaginezi.
Vreau pareri si sfaturi

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

O iubesti pe colega ta? Eu cred ca doar te atrage sexual, iti place sa o faci cu ea dar nimic mai mult. Poate ca atunci cand o faci cu iubita ta nu e niciodata atat de spectaculos ca si cu colega. Va fi destul de urat de acum incolo sa te prefaci ca nu a fost nimic intre voi cand iesiti.